1991

Historia marki Twoja Wędzarnia nierozłącznie związana jest z rodziną państwa Białeckich. W 1991 roku Karol Białecki wraz z żoną podjęli decyzję o otwarciu sklepu mięsnego, zlokalizowanego nieopodal ich domu w Budzisławiu Kościelnym.

1993

Ciężka praca obojga małżonków oraz rzetelność w wybieraniu najlepszych produktów zaowocowały sukcesem i koniecznością rozszerzenia asortymentu. Zainteresowanych klientów ciągle bowiem przybywało…

1995

W ciągu pięciu lat powstały 3 kolejne sklepy. Przełomem okazało się otwarcie pierwszego sklepu samoobsługowego. Nowe sklepy powstawały dalej w tym formacie, a stare doczekały się przebudowy.

2004

Ten rozwijający się rodzinny biznes występuje pod nazwą Twój Market od 2004 roku. Po 28 latach od otwarcia pierwszego sklepu, w skład marki wchodzą 52 sklepy. Głównym miejscem w sklepach jest lada mięsna o długości od 5 do 30m.

2017

W roku 2017 właściciele otworzyli własny zakład przetwórstwa mięsnego, aby mieć kontrolę nad jakością od samego początku powstawania wyrobów. Dzięki zakładowi właściciele mogli szybko odpowiadać na potrzeby klienta.

2018

Na początku roku 2018 zapadła decyzja o rozpoczęciu procesu gruntownej budowy marki Twoja Wędzarnia, aby w sposób czytelny komunikować wartości produktów.

2019

Pierwsze produkty już z nowym logo pojawiają się w sklepach Twój Market, natomiast w firmie trwają prace nad rozpoczęciem sprzedaży online.